فروشگاه هالکو

فروشگاه و نمایشگاه مرکزی هالکو نماینده رسمی فروش کلیه محصولات سونی با بیش از نیم قرن سابقه یکی از اولین و بزرگترین مراکز پیشرو در امر عرضه محصولات این برند جهانی برای بازارهای عادی و حرفه ای می باشد.

این فروشگاه با متراژ 1500 متر در محیطی زیبا و دکوراسیون ممتاز به همراه معتبرترین و مجهزترین مرکز تعمیرات در ایران به ارائه سرویس و خدمات پس از فروش با نام هالکو به مشتریان گرامی می پردازد.

تغییر مدیریت این مجموعه در سال 1374 تحول جدیدی را به همراه داشت که مهمترین آن تغییر در سیستم ارائه خدمات بوده است.پس از آن این مجموعه در سه بخش اصلی محصولات خانگی٬ بخش پروژه(حرفه ای) و ضمانت و خدمات پس از فروش فعالیت خود را آغاز نمود و تاکنون نیز در این امرموفق بوده است.این مرکز 5 دوره متوالی به عنوان نماینده برتر در ایران موفق به کسب تقدیرنامه از جانب شرکت بازرگانی ایران شده است.

فروشگاه و نمایشگاه مرکزی هالکو درطی سالها فعالیت خود و کسب اعتماد مشتریان گرامی٬ به همکاری با نهادهای دولتی و غیر دولتی به عنوان مرکز معتبرفروش و ارائه خدمات صوتی و تصویری، پرداخته است. از پروژه های موفق این نمایندگی٬ تامین تجهیزات حرفه ای شرکتهای دولتی و ادارات و موسسات و سازمانها و نهادها از جمله نهاد ریاست جمهوری وزارت کشاورزی٬ مخابرات٬ آموزش و پرورش شرکت٬ نفت و گاز٬ شهرداری٬ سپاه و... ٬ تجهیز سالنهای آمفی تاتر وسالنهای کنفرانس و تامین و تجهیز سیستمهای صوتی و تصویری لابراتوارهای زبان می توان نام برد.

مهمترین و اصلی ترین وجه تمایز مرکز سونی هالکو از سایر مراکز ارائه ٬ کاملترین مجموعه ازجدیدترین و به روزترین محصولات سونی (بیش از 120نوع محصول) به صورت یکجا می باشدمرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش هالکو داخل خود این مجموعه میباشد که در سایر نمایندگی ها این تسهیلات برای مشتریان لحاظ نگردیده است.