حریم شخصی

هرکاربر زمانی که سایتی را مشاهده می کند، اطلاعات معینی از کاربر، به طور اتوماتیک جمع آوری می شود که از جمله این اطلاعات می توان به آدرس کامپیوتری(IP) که کاربر با استفاده از آن وارد سایت می شود، اشاره داشت.

هنگامی که کاربر به عضویت سایتی در می آید، اطلاعاتی را مبنی بر معرفی خود وارد می نماید که جمع آوری اطلاعات کاربران می تواند به جهت ارسال برخی اطلاعات به روز در رابطه با محصولات هر سایت باشد و حفظ این اطلاعات از مسئولیت های مدیر سایت است.

سونی، عرضه کننده انواع دستگاه های صوتی و تصویری همچون دوربین عکاسی سونی، دوربین فیلمبرداری سونی، چاپگر دیجیتال عکس، قاب عکس دیجیتالی، دستگاههای صوتی، نمایشگر پخش اتومبیل، رادیو ضبط کاست دار، ضبط صوتهای خانگی، سیستم پخش اتومبیل، دستگاههای تصویری، تلویزیون سونی (LCD, LED)، سینمای خانگی، دستگاه های ضبطDVD، لب تاپ های SONY، گوشی های موبایل SONY و منابع ذخیره سازی، به کاربران خود این اطمینان را می دهد که اطلاعات شخصی آنها کاملا حفظ می شود و حریم شخصی کاربران از اهمیت بالایی برخوردار است.

کاربرانی که تمایل به خرید انواع محصولات سونی منجمله تلویزیون سونی (LCD, LED)، دوربین عکاسی و فیلمبرداری سونی و دیگر محصولات سونی را دارند می توانند با اطمینان خاطر به خرید خود اقدام نمایند و این اطمینان را داشته باشند که حریم شخصی شان کاملا محفوظ است.